КУЛЬТУРА

У Хмельницькому знову спробують здати в оренду приміщення під мостом на річці Південний Буг

Чергова спроба здати приміщення в орендуЧергова спроба здати приміщення в оренду. Фото: prozorro.sale

Приміщення планують здати в оренду строком на п’ять років.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міської ради оголосило про намір віддати в оренду приміщення, які розташовані під мостом через річку Південний Буг на вулиці Кам’янецькій. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”. Аукціон запланований на 8 березня.

Мова йде про приміщення в районі шлюзного мосту на вулиці Кам’янецькій, загальною площею 196,8 квадратних метра.

Об’єкт оренди складається з трьох приміщень. А саме: приміщення площею 31,2 квадратних метра, приміщення площею 67 квадратних метрів та 98,6 квадратних метра відповідно.

Нежитлові приміщення розташовані під мостом в центральній частині міста. Вхід до приміщень окремий, через двоє металевих воріт та металеві двері. Санвузол відсутній. До приміщень заїзду та парковки немає. Приміщення мають підключене електропостачання. Відсутнє – теплопостачання, водопостачання, водовідведення. За висновком МКП «Хмельницькводоканал» є технічна можливість підключення об’єкта оренди до міських мереж водопроводу та каналізації. Виготовлення технічних умов та проведення робіт по підключенню вирішується орендарем самостійно.

Зазначають, що ці приміщення можуть бути використані як заклади харчування, кафе, бари, ресторани, які здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Варто додати, що переможець торгів зможе передавати приміщення в суборенду. Стартова вартість оренди на місяць складає 3901 гривні.

Додамо, що в 2023 році комунальники тричі намагались здати в оренду ці приміщення. Під час торгів учасники пропонували сплачувати за приміщення від 42 до 90 тисяч гривень на місяць. Але після завершення аукціонів підписувати договір відмовлялись.

Минулого року серед умов для орендаря було виконання благоустрою території. В новому аукціоні така вимога відсутня.

To Top