КУЛЬТУРА

Славута отримає два автобуси з Мілану

37 автобусів італійське місто Мілан надає українським містам в якості гуманітарної допомоги37 автобусів італійське місто Мілан надає українським містам в якості гуманітарної допомоги. Фото: Дніпровської міської ради

Автобуси планують доставити до кінця травня.

Славутська громада отримає два вживаних автобуса з Мілану, які італійське місто передає в Україну в рамках гуманітарної допомоги. Як стало відомо з сайту “Прозорро”, виконавчий комітет Славутської міськради оголосив торги на транспортування до міста двох автобусів з Мілану. Орієнтовна вартість послуги 400 тисяч гривень. Автобуси мають бути доставлені до кінця травня.

Подібні тендери зараз вже оголосили Кам’янка Черкаської області та Нововолинськ Волинської області. Раніше дев’ять автобусів вже прибули до Дніпра.

Зазначимо, 37 автобусів італійське місто Мілан надає українським містам в якості гуманітарної допомоги. Мова йде про автобуси Irisbus, які раніше працювали на міських лініях італійського міста.

Основну партію отримує Дніпро. Решта будуть відправлені до близько десятка українських громад у Волинській, Одеській, Харківській, Полтавській, Рівненській, Черкаській, Херсонській та Хмельницькій областях, які постраждали від російських обстрілів. На Хмельниччині якраз містом, яке отримує допомогу, є Славута.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2023 року російська атака «шахедами» призвела до пошкоджень сотень будівель та травмування людей у Славуті.

«Пошкоджені всі об’єкти освіти: школи та дитячі садки – їх 28. Лікарня, промислові підприємства, біля трьохсот багатоповерхових будинків і будинків приватного сектору. Збираємо інформацію і будемо допомагати людям щодо усунення цих пошкоджень. В першу чергу, покрівлю, фасади. Станом на зараз відомо про 18 постраждалих. Це виключно цивільні люди. Двоє з них знаходяться в реанімації, один із них – це працівник котельні», – розповідав після атаки мер міста Василь Сидор.

To Top