НАДЗВИЧАЙНЕ

У селі на Одещині бійці ДСНС врятували з небезпечної пастки крихітне цуценя | Кримінальні новини

23.03.2026 12:30

У Подільському районі, в селищі Чубівка, рятувальники врятували маленьке цуценя, яке опинилося у пастці — впало в глибоку яму.

Господарка спочатку намагалася допомогти самостійно, але дістати налякану тварину не змогла — тож звернулася до рятувальників.

Надзвичайники обережно підняли цуценя на поверхню та передали жінці

Ще одне маленьке життя врятовано.

За матеріалами ДСНС в Одеській області 

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб першими отримувати важливі суспільно-громадські новини та ексклюзивні матеріали від «Магнолія-ТВ». Будьте в курсі подій, які формують країну.

Источник

To Top