Новини Чопа

У місті висаджено сакури завдяки підтримці Мукачева

Фото без опису

Сьогодні, 20 листопада, в місті Чоп висадили саджанці сакур, які невдовзі прикрасять вулиці та створять особливу атмосферу навесні. Ця ініціатива стала можливою завдяки міському голові Мукачева Андрію Балозі, з яким нашу громаду поєднує багаторічна співпраця та дружні відносини.

Мер Мукачева безкоштовно передав 150 саджанців. Дякуємо за внесок у розвиток та озеленення нашого міста.

Також частину саджанців було передано для висадження в селах громади.

Завдяки такій підтримці наше місто стає ще зеленішим, затишнішим і привабливішим.


Переглянути фото

Переглянути фото

Переглянути фото

Переглянути фото

Переглянути фото

Переглянути фото

Переглянути фото

« повернутися

To Top