
Сьогодні, 20 листопада, в місті Чоп висадили саджанці сакур, які невдовзі прикрасять вулиці та створять особливу атмосферу навесні. Ця ініціатива стала можливою завдяки міському голові Мукачева Андрію Балозі, з яким нашу громаду поєднує багаторічна співпраця та дружні відносини.
Мер Мукачева безкоштовно передав 150 саджанців. Дякуємо за внесок у розвиток та озеленення нашого міста.
Також частину саджанців було передано для висадження в селах громади.
Завдяки такій підтримці наше місто стає ще зеленішим, затишнішим і привабливішим.
Переглянути фото
Переглянути фото
Переглянути фото
Переглянути фото
Переглянути фото
Переглянути фото
Переглянути фото
« повернутися