01.08.2025 17:10 424 0
В Ужгороді з’явилася тиха, але тепла ініціатива, яка говорить більше за гучні слова. Частина місцевих кав’ярень запровадила традицію — щодня пригощати військовослужбовців безкоштовною кавою. Без зайвого пафосу, афішування чи офіційних акцій. Просто — «для своїх»
Читайте також:
У Мукачеві відзначили водія з півстолітнім стажем 417 0