Суспільство

На Закарпатті зросла кількість ФОПів

Нещодавно ЗМІ опублікували аналітику щодо закриття ФОПів в Україні в умовах воєнного стану. За даними YouControl.Market, за перше півріччя 2024 року закриття ФОПів зросло на 54%, а компаній – на 15% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Голова ОВА Віктор Микита зауважив, що в цьому рейтингу немає Закарпаття, оскільки динаміка приросту кількості підприємців у нашому регіоні зросла на 21% у порівнянні з першим півріччям 2023 року, що на 11,3% більше, ніж загальний показник у країні.

За його словами, надходження коштів до місцевих бюджетів лише у першому кварталі 2024 року (у зіставних умовах) зросли на 130,8% (+534 млн грн), порівнюючи з минулим роком.

«Завдяки сприятливому економічному клімату та вектору на захист інтересів бізнесу наш регіон посідає перше місце в Україні за відкриттям нових підприємств. І ця динаміка лише збільшується.

У що це трансформувалося для ЗСУ: лише в першому кварталі 2024 року Закарпаття спрямувало на оборону та безпеку майже 678 млн грн. Міста Мукачево й Ужгород увійшли до всеукраїнських рейтингів за цим коефіцієнтом», – підкреслив Віктор Микита.

Також голова ОВА наголосив, що це один із найбільших показників серед усіх областей країни попри те, що ми – один із найменших регіонів і маємо чи не найменший бюджет за обсягом.

Віктор Микита подякував бізнесу за довіру та громадам за те, що підтримали регіональний курс на розвиток економічного сектору в умовах війни.


« повернутися

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top