КУЛЬТУРА

За чотири місяці Хмельниччина експортувала товарів на суму понад 254 мільйони доларів

У Хмельницькій області за січень-квітень 2024 року експорт зменшився, а імпорт навпаки збільшивсяУ Хмельницькій області за січень-квітень 2024 року експорт зменшився, а імпорт навпаки збільшився. Фото: автор

Цьогоріч експорт товарів у Хмельницькій області зменшився, а імпорт – збільшився.

За січень-квітень 2024 року Хмельницька область експортувала товарів на суму понад 254 мільйони доларів. Порівняно з січнем-квітнем 2023 року експорт зменшився на 11,7 відсотка. Натомість імпортувала Хмельниччина товарів на суму понад 234 мільйони доларів. Порівняно з аналогічним періодом 2023 року імпорт збільшився на 11,7 відсотка. Про це повідомляє головне управління статистики у Хмельницькій області.

За статистикою, найбільші експортні поставки товарів серед країн-членів ЄС здійснювалися до Польщі, Іспанії, Німеччини, Румунії, Литви, Італії та Чехії. Серед інших країн світу найбільше експортувалися товари до Туреччини, Китаю, Республіки Молдови та Болгарії.

Найбільше Хмельницька область з початку 2024 року експортувала товари рослинного походження, готові харчові продукти, жири та олії тваринного або рослинного походження, різні промислові товари, живі тварини, продукти тваринного походження.

Серед країн ЄС найбільші імпортні надходження товарів здійснювалися з Польщі, Німеччини та Чехії. Серед інших країн світу найбільші імпортні поставки товарів надходили з Китаю, Туреччини, США та Саудівської Аравії.

Основу імпорту товарів становили машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання, засоби наземного транспорту, літальні апарати, плавучі засоби, полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них, мінеральні продукти, продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості, текстильні матеріали та текстильні вироби, недорогоцінні метали та вироби з них.

Підприємство, яке видобуває мінеральну воду в Сатанові, виставили на продаж за 100 тисяч гривень.

To Top