КУЛЬТУРА

Фірма нардепа Лабазюка отримає 12 мільйонів гривень на створення захисних споруд для критичних об’єктів Хмельниччини

Підрядник має провести інженерно-технічні роботи з захисту обПідрядник має провести інженерно-технічні роботи з захисту об’єктів критичної інфраструктури. Фото: ілюстративне podrobnosti.ua

Роботи мають виконати протягом 2024 року.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Хмельницькій області уклала угоду з акціонерним товариством “Ю Ар Ді Українські дороги” щодо захисту критичних промислових об’єктів. Сума угоди – 12 мільйонів 240 тисяч гривень. Про це стало відомо з сайту “Прозорро”.

Варто зазначити, що одним із завдань Служби відновлення, є забезпечення захисту об’єктів критичної інфраструктури за допомогою будівництва інженерних споруд, а також їх швидкого відновлення після російських атак. Свого часу нині вже ексочільник Держагентства відновлення Мустафа Наєм зазначав, що структура займається спорудженням захисних конструкцій від дронів і ракет на 22 розподільчих підстанціях НЕК “Укренерго” і захистом 103 об’єктів енергетики від осколкових уражень за дорученням Ставки верховного головнокомандувача.

Отож, в угоді зазначено, що підрядник має провести інженерно-технічні роботи з захисту об’єктів критичної інфраструктури. В цілому ж перелік та об’єм робіт, які планують виконати, є інформацією з обмеженим доступом. Підрядника обрали без проведення торгів за спрощеною процедурою.

Додамо, що АТ “Ю Ар Ді Українські дороги” належить народному депутату України Сергію Лабазюку, якого підозрюють у спробі підкупу топпосадовців у сфері відновлення.

Згідно з матеріалами справи, у серпні 2023 року нардеп звернувся до топпосадовця Міністерства відновлення з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. За це пообіцяв «винагороду» у розмірі 3-5% від вартості кожного підряду. Для узгодження подальших домовленостей народний обранець також залучив директора компанії “Ю Ар Ді Українські дороги” Дениса Назімова. 

Нагадаємо, тоді Сергій Лабазюк, стверджував, що він не надавав і не отримував хабаря, закликав не робити поспішних висновків і стверджував, що доведе свою невинуватість.

Досудове розслідування завершили на початку року. Зараз справа слухається у суді.

To Top