Легендарний столітній Bugatti відроджено для виробництва у сучасному вигляді – Автоновини

Новий модельний ряд Bugatti Baby II представляє собою компактну версію знаменитого спортивного автомобіля Type 35, що датується 1924 роком.

Цей ретро-спортивний автомобіль обладнано малим електродвигуном і може працювати на одному заряді до 50 км. Електрична версія Bugatti Baby II випущена у спеціальній серії Type 35 Centenary Edition. Лише шість таких екземплярів було виготовлено, деталі яких представлені на офіційному сайті Bugatti.

Цей новий варіант відзначає соту річницю дебюту Bugatti Type 35 на гран-прі в Ліоні, Франція, який започаткував славетну історію моделі з понад 2500 перемогами в перегонах протягом наступних десяти років, ставши одним із найвідоміших гоночних автомобілів в історії.

Bugatti Baby II, розроблений на 75% менший за оригінал, був створений у співпраці з компанією Light Car Company, яка спеціалізується на репліках відомих моделей автомобілів.

Новий Bugatti Baby II Type 35 Centenary Edition пофарбований у той же колір, що й оригінальні машини 1924 року, та прикрашений гоночними номерами, під якими змагалися авто Bugatti Type 35. Інтер’єр оформлений використанням шкіри, дерева і латуні.

Цей спорткар має електродвигун потужністю 13,5 кінських сил, здатний розганятися до 70 км/год, а батарея на 2,8 кВт·год гарантує пробіг до 50 км. Bugatti Baby II оснащено регульованими амортизаторами та блокуванням диференціалу.

Источник

To Top