Новий електричний кросовер Skoda замінить Karoq – Автоновини

Skoda кілька разів згадувала про свій новий електромобіль Elroq. Він стане першим з чотирьох нових повністю електричних моделей Skoda, запланованих до 2026 року. 

До цієї серії увійдуть серійна версія Vision 7S, електричний універсал та компактний електромобіль розміру Kamiq.

Elroq, побудований на архітектурі MEB, буде розташований нижче за великий електричний кросовер Skoda. За довжиною він буде трохи більшим, ніж бензиновий Karoq, і складатиме 4,5 метра. Пропорції Elroq матимуть короткі передні та задні обвіси та довгу колісну базу, що забезпечить просторий салон.

Щодо дизайну Elroq, хоча тестова машина повністю вкрита камуфляжем, деякі ключові деталі можна розгледіти. Передня частина має струмливий кластер фар, що переходить у решітку, яка, ймовірно, буде суцільною. Під ним розташований ще один кластер фар, який направляє повітря навколо автомобіля, і нижня решітка.

Збоку автомобіль виглядає досить стандартно. Відсутні цифрові бічні дзеркала та вбудовані ручки дверей, а великі колеса нагадують 21-дюймові легкосплавні диски Enyaq. Ззаду помітний великий спойлер на даху та фари, схожі на ті, що встановлені в Enyaq.

Інтер’єр натхненний Enyaq, і пропонуватиме різні “дизайнерські комплекти” від Skoda, які дозволять змінювати матеріали оббивки та кольори. 13-дюймовий екран Enyaq, ймовірно, також буде використаний в Elroq, працюючи на останній мультимедійній системі Skoda. Крім того, очікується наявність популярних рішень від Skoda, таких як парасолька в дверях та вбудований скребок для льоду.

Для Skoda Elroq будуть використовувати ті самі батареї на 58 кВт·год і 77 кВт·год, що й в Enyaq. Будуть доступні одномоторний задньопривідний та двомоторний повнопривідний варіанти для версій вищого рівня комплектації.

Автозапчастини до Skoda тут – https://exist.ua/uk/skoda-cars/

Источник

To Top