КУЛЬТУРА

У Хмельницькому міськрада планує віддати в оренду шість приміщень у будівлі в центрі міста

В оренду планують передати приміщення в колишній нежитловій будівліВ оренду планують передати приміщення в колишній нежитловій будівлі. Фото: prozorro.sale

Приміщення розташовані по вулиці Кам’янецькій, 74.

Управління житлової політики і майна Хмельницької міськради пралує передати через аукціон в оренду одразу шість приміщень у будинку по вулиці Кам’янецькій, 74. Про це стало відомо з сайту “Прозорро.Продажі”.

Раніше сайт “Є” ye.ua писав, що на верхніх поверхах будинку по вулиці Кам’янецькій,74 завершили облаштування оновленого житла для людей, яким довелося покинути свої домівки через війну.

На сучасне житло перетворили 4, 5 та половину 3 поверху будівлі. У рамках проєкту споруду реконструйовували, оскільки раніше вона була нежитловою й використовувалась як офісна. Перепланування передбачало облаштування кімнат гуртожиткового типу, однокімнатних та двокімнатних смартквартир, кожна з яких має свій санвузол та кухню.

А ось частину невідремонтованих приміщень вирішили передати в оренду. Мова йде про шість приміщень на першому поверсі будівлі.

Найдорожча стартова орендна плата у нежитлового приміщення корисною площею 69,5 квадратних метрів (загальною площею 95,9 квадратних метрів).

Вхід до приміщення загальний. Стартова місячна оренда приміщення 7535 гривень.

Також передають в оренду приміщення корисною площею 53,4 квадратних метрів (загальною площею 73,7 квадратних метрів).

1

Вид зсередини Фото: prozorro.sale

Стартова місячна орендна плата становить 5791 гривня.

Ще одне приміщення, яке виставлене на аукціон має корисну площу 45 квадратних метрів при загальній площі 62,1 квадратних метра. Стартова орендна плата за місяць – 4879 гривень.

Крім того, на торги виставили право на передачу в оренду таких приміщень: корисною площею 17,2 квадратних метрів (загальною площею 23,7 кв.м) та стартовою вартістю орендної плати 1862 гривні; корисною площею 16,7 квадратних метрів (загальною площею 23,1 квадратних метра) при стартовій вартості місячної орендної плати 1815 гривень; приміщення корисною площею 15,9 квадратних метрів (загальною площею 21,9 квадратних метрів) та стартовою місячною орендною платою – 1720 гривень.

Всі приміщення планують передати в оренду терміном на п’ять років. Крім того, приміщення здаються в оренду з правом передачі в суборенду.

To Top