ПОЛІТИКА

Після початку виборчої кампанії риторика Святослава Вакарчука змінилася

Раніше він закликав владу уважно чути та слухати всіх людей в країні, сьогодні він не бере до уваги бажання людей.

Відомий український співак Святослав Вакарчук, який до недавнього часу був єдиним українським виконавцем, який зміг зібрати НСК "Олімпійський" у Києві вирішив балотуватися до Верховної Ради 9 скликання зі своєю партією "Голос", інформує Ukr.Media.

Після початку виборчої кампанії риторика фронтмена "Океану Ельзи" полярно змінилася. Під час різних інтерв'ю кілька років тому Святослав заявляв про те, що мовне питання та питання визнання героїв має бути індивідуальним для кожного регіону країни.

В ефірі телеканалу Донбас (від 4 березня 2014 року) нинішній лідер партії Голос заявляв наступне:

"Нехай люди в Донецьку самі приймають рішення щодо мови, пам'ятники, назви вулиць і визнання героїв. І ніхто, ані у Києві, ані у Львові не має права їм сказати, що це неправильно".

Потім він закликав владу уважно чути та слухати всіх людей в країні, оскільки в словах цих людей (мається на увазі тих, хто вийшов на мітинг у Донецьку) є багато здорового глузду. Повне інтерв'ю В'ячеслава можна подивитися тут.

З такими суперечливими заявами Святослав Вакарчук виступав 23 травня 2014 року на телеканалі ICTV. Він закликав вирішувати мовні питання на державному референдумі, щоб поважати права всіх українців.

Сьогодні, коли йде парламентська виборча кампанія, лідер партії Голос не бере до уваги бажання жителів російськомовних регіонів України мати російську мову в якості другої державної. Під час одного з недавніх мітингів Святослав сказав:

"З часом, для того щоб досягнути перемир'я, або зупинити гарячу фазу вогню необхідно відвести танки та озброєння — це нормальна практика. Але "відводити" мову і культуру — це не перемир'я, це капітуляція".

Така відповідь у нього була на питання про те, чи варто вводити російську мову в якості регіональної для жителів Донбасу та інших російськомовних регіонів країни.

To Top