Nissan анонсує відновлення легендарного Xterra – Автоновини

Глобальний інтерес до позашляхових SUV стрімко зростає, а Nissan довгий час лише спостерігав за цим трендом з боку. 

Незважаючи на наявність позашляхової моделі Pathfinder – Rock Creek, вона все ще не досягає рівня популярності своїх попередників, які були побудовані на рамній конструкції, таких як відомий Xterra. 

Тим не менш, інтерес до моделі Xterra знову зріс, коли Понце Пандікутір, віце-президент Nissan America, натякнув на можливе повернення моделі на ринок. Він зазначив, що в компанії активно обговорюють можливість випуску нового Xterra. Цей позашляховик планують адаптувати до сучасних потреб, роблячи його доступним для широкого кола споживачів.

Зупинення виробництва Xterra майже десять років тому не зменшило інтересу до цієї моделі. Модель 2015 року оснащувалася 4,0-літровим V6 двигуном, що розвивав 261 к.с. і максимальний крутний момент 381 Нм. Клієнтам пропонувалася можливість вибору між заднім та повним приводом, а також між автоматичною та механічною коробками передач. Позашляхова версія Pro-4X містила повний захист днища, блокування заднього диференціала, підвіску Bilstein та додаткове спорядження для тривалих подорожей.

У разі випуску Nissan оновленої моделі Xterra, передбачається, що вона буде стилістично нагадувати Frontier і стане конкурентом Toyota 4Runner. Очікується, що новий Xterra отримає 3,8-літровий V6 двигун потужністю 310 к.с. та крутним моментом 381 Нм, сполучений з 9-ступінчастою автоматичною трансмісією та можливістю вибору повного приводу.

Автозапчастини до Nissan тут – https://exist.ua/uk/nissan-cars/

Источник

To Top