Hyundai офіційно представив новітній Tucson 2025 – Автоновини

Нещодавно відбулася офіційна презентація модернізованого Hyundai Tucson 2025 року випуску. Прем’єра цього автомобіля пройшла на автошоу у Нью-Йорку. Авто зазнало змін у дизайні, з’явившись з більш різкими лініями зовнішності, салоном, що пропонує численні технологічні новинки, а також розширеним набором гібридних моделей.

Ця четверта генерація моделі з’явилася на ринку в 2020 році, і через три роки у Кореї було представлено її оновлену версію. Hyundai тепер анонсував варіанти для ринків Європи та Північної Америки, які виглядають майже однаково. Новинка отримала оновлений бампер із більш квадратним дизайном, що ідеально гармонує з модернізованою радіаторною решіткою та денними ходовими вогнями.

Спортивна версія N Line отримала додаткові елементи в колір кузова, а модель XRT вирізняється більш грубим пластиковим обладнанням та високими даховими рейлінгами.

Інтер’єр машини було кардинально оновлено. Комплектація включає два 12,3-дюймові цифрові дисплеї та можливість додати 12-дюймовий кольоровий головний дисплей (HUD). Відмовившись від сенсорних кнопок для регулювання гучності та клімат-контролю, були встановлені звичайні ручні елементи керування. Варто також відзначити оновлене кермо та змінену панель для бездротової зарядки.

Особливістю гібридних моделей є введення “Режиму для дітей”, що знижує різкість руху при старті, роблячи водіння більш плавним і комфортним.

Автозапчастини до Hyundai тут – https://exist.ua/uk/hyundai-cars/

Источник

To Top