Суспільство

Увага! Важлива інформація щодо дозволу на перебування у прикордонній смузі

Увага! Шановні мешканці Берегівського району!

Нагадуємо, про внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 року №1147 «Про прикордонний режим», згідно з якою перебування в прикордонній смузі потребує відповідного дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу.

Такий дозвіл надається Держприкордонслужбою на безоплатній основі упродовж 10 робочих днів з дня надходження звернення від громадянина або організації.  Відповідно до зон відповідальності для Берегівського району це Чопський та Мукачівський прикордонні загони.

Важливо! У межі прикордонної смуги не входять населені пункти. Тобто пересування на території міста, села чи селища не потребує спеціальних дозволів.

На проживання місцевих жителів, розташованих у межах прикордонної смуги, дозвіл надається безстроково. На перебування працівників підприємств, установ, організацій, розташованих у межах прикордонної смуги, надається на один рік.

Для отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск у прикордонну смугу в межах Берегівського району потрібно подати відповідне звернення, яке подається – поштовим зв’язком, особисто, або в електронній формі до:

  • Мукачівського 27 прикордонного загону імені героїв Карпатської Січі за адресою м. Мукачево, вул. Недецеї 45, або електронна адреса [email protected], телефон (03131) 2-25-21;
  • Чопського 94 прикордонного загону за адресою: м. Чоп, вулиця Головна 55а,  в/ч 1493, телефонами (0312) 71-13-22, (0312)71-25-85 або електронною адресою: [email protected].

У зверненні обов’язково вказується:

  • прізвище, ім’я та по батькові особи, дата народження, громадянство (підданство) особи, яка перебуватиме у межах прикордонної смуги, реквізити документа, що посвідчує її особу, місце проживання (місце перебування), засоби зв’язку;
  • вид дозволу (на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт чи пропуск) та строк дії дозволу (для дозволів на в’їзд і провадження робіт);
  • мета та правові підстави для отримання дозволу.

До звернення громадян України про надання дозволу додаються копії документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, а також повноваження на подання звернення  —  у  разі  подання  звернення  законним  представником  або уповноваженою особою.

Звертаємо увагу! В кожній територіальній громаді нашого району визначені відповідальні посадові особи для взаємодії з прикордонними загонами, до яких можна звернутися за додатковою інформацією та допомогою в оформленні відповідних документів щодо надання спеціального дозволу по перебуванню в прикордонній смузі.


« повернутися

To Top