ПОЛІТИКА

Яценюк і Турчинов створюють нову партію

Ймовірна назва партії – "Народний фронт"

Спікер парламенту Олександр Турчинов і прем'єр Арсеній Яценюк створюють нову партію після виходу з Батьківщини.

На політраді "Батьківщини" Олександр Турчинов виступив з критичною промовою на адресу Юлії Тимошенко і заявив про свій відхід.

В даний час він, а також депутати, які його підтримали, готують пакет документів для створення нової політичної партії на базі перереєстрації вже існуючої).

Ймовірна назва партії – "Народний фронт". Час на підготовку – враховуючи терміни кампанії – дуже обмежений. Очолить партію, як очікується, Арсеній Яценюк.

У свою чергу, Юлія Тимошенко вже провела внутрішні реформи в "Батьківщині" і готується до активної участі у виборчій гонці.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Олександр Турчинов, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та екс-голова Адміністрації президента Сергій Пашинський вийшли з партії "Батьківщина". Про це у своєму Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Разом з ними з партії вийшли ще кілька відомих політиків."Хто пішов? Турчинов, Яценюк, Аваков, Денисова, Петренко, Гриневич, Головко, Матейченко, Пашинський, Парубій, Пишний, Бурбак, Хміль, Апостол, Ємець, Лунченко", – повідомив Аваков.

To Top