Суспільство

Червоноградець Юрій Брель виступив у складі збірної України на змаганнях Повітряних сил і морської піхоти США –

26.03.202406.04.2024

Новини

Юрій Брель – червоноградець, ветеран, який захищав Україну та після поранення повернувся до рідного міста. У перші роки війни служив в Українській добровольчій армії. 9 квітня 2022 року отримав мінно-вибухову травму внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Луганщині під час прикриття евакуації поранених побратимів. Після отриманої травми Юрій знайшов себе у спорті. Відтак, він виступив у складі збірної України на змаганнях Повітряних сил і морської піхоти США.

United States Air Force and Marine CorpTrials 2024 — це змагання ветеранів та військових Повітряних сил і морської піхоти США, які є відбірковим етапом для участі у Warrior Games, — найбільшому американському турнірі з адаптивних видів спорту для військових з пораненнями і травмами.

Юрій Брель завоював на змаганнях «золоту» медаль з волейболу, «срібло» та «бронзу» за плавання на дистанції 50 метрів брасом та на спині, а також дві найвищі нагороди з веслування на тренажерах.

Від міського голови Андрія Залівського Юрій отримав пропозицію знову стати радником з питань ветеранів Червоноградської міської ради.

Демчук Олена

To Top