Hyundai презентує нову модель, яка буде конкурувати з Volkswagen Golf – Автоновини

У новій версії Hyundai i30, модельного року 2024, відзначаються значні покращення зовнішності та технічних характеристик.

Оновлення моделі С-сегмента, чий початок виробництва в Чехії заплановано на квітень, було оголошено на офіційному веб-сайті Hyundai. Це вже друге оновлення дизайну авто. Оновлення дизайну включають модернізовані задні світлодіодні фари для всіх версій: хетчбек, седан та універсал. Інші видимі зміни включають нову решітку радіатора, а також передні та задні ліхтарі. Також у всіх варіантах тепер є стандартне світлодіодне освітлення, яке покращує зовнішній вигляд та видимість.

У лінійці більше немає 276-сильного флагманського варіанту, але N Line зі спортивними акцентами та 17-дюймовими колесами залишається у продажу. Hyundai також представив новий дизайн коліс та розширив палітру кольорів екстер’єру та варіантів оформлення салону для більшого вибору споживачів.

Оновлення салону включає введення цифрової панелі приладів у всіх моделях Hyundai i30 2024, яка пропонує налаштовуваний цифровий дисплей. У салоні тепер є порти USB-C для поліпшення з’єднання та зручності. Додаткове стандартне обладнання включає адаптивний круїз-контроль із системою автоматичного гальмування, що підвищує безпеку.

Технічні характеристики

Під капотом представлено два варіанти бензинових турбомоторів: 1,0-літровий двигун із потужністю 120 к.с. та 1,5-літровий із потужністю 160 к.с. Ці мотори комплектуються або механічною, або автоматизованою коробкою передач. Варіант Hyundai i30 N з потужністю 276 к.с. більше не виробляється. Ціни на Hyundai i30 2024 ще не опубліковані, але очікується, що вони будуть конкурентоздатними порівняно з такими моделями, як Volkswagen Golf та Honda Civic.

З огляду на значні оновлення і потенційно доступну ціну, Hyundai i30 2024 прагне зберегти свою популярність серед водіїв, що шукають надійний та функціональний компактний автомобіль.

Автозапчастини до Hyundai тут – https://exist.ua/uk/hyundai-cars/

Источник

To Top