Намагалися вбити бізнесмена та підірвали його охоронців – на Львівщині засуджено злочинців | Кримінальні новини

02.04.2024 06:00

За публічного обвинувачення прокурорів Львівської обласної прокуратури суд визнав винними трьох членів організованої групи. Їх засуджено за умисне вбивства трьох осіб, замах на умисне вбивство чотирьох осіб, умисне пошкодження майна, а також придбання, зберігання, передачу вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу.

Організатору призначено покарання у виді довічного позбавлення волі. Виконавцям – по 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.  

Прокурори довели, що у 2016 році один із засуджених – організатор запланував вбивство львівського бізнесмена, доручивши його виконання двом чоловікам за грошову винагороду.   

Реалізація злочину полягала у підриві авто, в якому рухатиметься потерпілий чоловік. А в разі необхідності, виконавці мали застосувати вогнепальну зброю.  

Однак протитанкові міни, які були попередньо встановлені під асфальт, передчасно здетонували і підірвали кортежний автомобіль з охоронцями підприємця, а не його самого. Після вибуху виконавці ще й розстріляли підірваний транспортний засіб. 

Внаслідок цього троє людей отримали вогнепальні ушкодження та померли на місці, одному чоловіку вдалось вціліти.  

Сам же бізнесмен на той момент їхав позаду в іншому автомобілі, який лишився неушкодженим та зміг втекти з місця події.  

До набрання вироком законної сили обвинувачені перебуватимуть під вартою.   

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Источник

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top