Новини Мукачево

Закарпатка народила дити у кареті швидкої, за кілька сотень до лікарні | Новини Закарпаття –

24.03.2024 16:36
378


0
Закарпатка народила дити у кареті швидкої, за кілька сотень до лікарні

Сьогодні, бригадою №804 успішно прийняті пологи в автомобілі «швидкої»

“Вночі, близько 0.45, до приміщення пункту постійного базування ЕМД в с.Чорнотисово вбіг схвильований чоловік зі словами: «Допоможіть. Дружина народжує!» – розповідає фельдшер Максим Андрашко. Як з’ясувалося, у 27-річної породіллі розпочалися перейми, і чоловік вирішив відвезти її до Виноградівської лікарні самостійно. Однак, в авто родова діяльність стрімко активізувалася, відійшли води і перейми були кожні 2-3 хвилини. Разом з водієм ми діяли швидко: переклали жінку в автомобіль ЕМД і помчали до лікарні».

Проте, доля пологів визначилися за кілька сотень метрів до медзакладу: у самому Виноградові, біля парку Перені, довелось зупинити медичне авто…

«Коли пологи перейшли в другу фазу, негайно зупинили авто. Миттєво згадалось все, чому вчили в медичному училищі та на курсах тренінгового центру, – розповідає фельдшер. Разом з водієм ми злагоджено діяли як одна команда. Все відбулось без ускладнень і народилась чудова здорова дівчинка: 2800 грамів та 47 см чистого щастя. Провели всі необхідні маніпуляції і транспортували маму та новонароджену до медичного закладу».

У молодого фельдшера, це були перші пологи на колесах. 

Читайте також:

Коли переводять годинники на літній час 2024: дата

275


0

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top