На Сумщині апеляційний суд погодився з прокуратурою щодо вироку розбещувачу дитини | Кримінальні новини

27.02.2024 19:30

За апеляційною скаргою ювенальних прокурорів Сумської обласної прокуратури скасовано виправдувальний вирок 31-річному чоловікові за розбещення малолітнього. Апеляційний суд підтримав позицію сторони обвинувачення та призначив чоловіку 7 років позбавлення волі.

Прокурори в суді довели, що 6 червня 2021 року в одному з міст Конотопського району в під’їзд за 7-річним хлопчиком зайшов дорослий чоловік, який затулив дитині рота рукою та намагався стягнути з нього штани. Лише дивом хлопчику вдалось вирватись та втекти. Через декілька годин чоловіка затримали співробітники поліції.

У липні обвинувальний акт стосовно вказаного чоловіка було направлено до суду. Окрім вчинення розпусних дій, обвинуваченого також судили за крадіжки.

У суді він провину свою визнав лише у таємному викраденні майна, факт розбещення малолітнього заперечував. З його слів: «…відчуваючи погіршення самопочуття, майже до втрати свідомості, зайшов у під`їзд слідом за хлопчиком. Через погане самопочуття був змушений обпертися об потерпілого, щоб не впасти, чи можливо, обняти потерпілого, при цьому одна рука, а саме права, зісковзнула і права штанина потерпілого дійсно трохи стягнулася».

За вироком суду першої інстанції обвинуваченого визнано винним лише у таємному викраденні майна, за фактом розбещення малолітнього його суд виправдав. Частково приєднавши невідбуте покарання за попереднім вироком, 26 липня 2022 року обвинуваченого було засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Прокуратура категорично не погодилась з таким рішенням суду та оскаржила його в апеляційній інстанції. Суд погодився з доводами прокуратури, частково приєднав невідбуту частину покарання за попереднім вироком, відтак обвинуваченого засуджено до 8 років позбавлення волі.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Источник

To Top