Volkswagen планує повернення легендарного спорткара – Автоновини

Лідери світового автопрому починають активно відновлювати виробництво автомобілів, які користувалися популярністю у XX столітті. Volkswagen також долучається до цієї тенденції, оголосивши про плани на відродження легендарного спорткара Scirocco.

Оновлений VW Scirocco буде заснований на платформі PPE, розробленій спільно Audi та Porsche, і перетвориться в електричний спорткар. Модель отримає задній і повний привід, з потужністю двигунів приблизно 300 і 400 кінських сил відповідно. Дані про дальність пробігу на одному заряді поки відсутні.

Кажуть, що проект ще не отримав офіційного схвалення, але вже знаходиться на завершальному етапі розгляду. Таким чином, запуск моделі виробництва лише питання часу. Очікується, що новий Scirocco, який вперше не буде пов’язаний з VW Golf, з’явиться у продажу близько 2028 року.

Це буде електричне купе з низьким профілем, спортивною статурою і просторим чотиримісним салоном. Четверте покоління Scirocco обіцяє вражаючу динаміку водіння і зможе ефективно конкурувати у своєму класі.

Автозапчастини до Volkswagen тут – https://exist.ua/uk/volkswagen-cars/

Источник

To Top