Суспільство

Рекомендації для місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо заходів, пов’язаних зі збереженням та вшануванням пам’яті учасників, жертв та подій Російськоукраїнської війни

Український інститут національної пам’яті у співпраці з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні розробили методичні рекомендації для місцевих громад щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій Російсько-української війни.

Видання містить в собі рекомендації щодо заходів, пов'язаних зі збереженням та вшануванням пам’яті учасників, жертв та подій Російськоукраїнської війни. Ці рекомендації можуть слугувати дорожньою картою для органів влади та громад у питаннях меморіалізації та комеморації які нині гостро активізувались через новий етап збройної російської агресії від 24 лютого 2022 року.

Партнерами при розробці методичних рекомендацій стали: Центр досліджень воєнної історії Збройних Сил України, Департамент культури та туризму Київської обласної державної адміністрації, Платформа культури пам’яті «Минуле/Майбутнє/Мистецтво», ГО «Музей сучасного мистецтва», платформа пам’яті «Меморіал», Фонд «Партнерство за сильну Україну». 

Рекомендації для місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо заходів, пов’язаних зі збереженням та вшануванням пам’яті учасників, жертв та подій Російсько-української війни


« повернутися

To Top