Суспільство

Іршавські податківці провели тренінг для платників податків: розповіли про декларування доходів та застосунок «Моя податкова»

Іршавські податківці провели тренінг для платників податків: розповіли про декларування доходів та застосунок «Моя податкова»

Іршавські податківці провели тренінг для платників податків: розповіли про декларування доходів та застосунок «Моя податкова».

Фахівці Іршавської ДПІ Головного управління ДПС у Закарпатській області надають платникам податків, які звертаються за сервісними послугами до ЦОП роз’яснення щодо застосування норм податкового законодавства.

Зокрема, під час проведення тренінгу податківці розповіли присутнім, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року, а суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року.

Надати податкову декларацію платник може за вибором – особисто або уповноваженою на це особою, поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, або подати в електронній формі, скориставшись електронним сервісом ДПС Електронний кабінет. З 01.01.2024 р. діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкція щодо її заповнення, оновлена редакція яких затверджена наказом Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року №467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи».

To Top