ПОЛІТИКА

Депутати нової Верховної Ради прийняли присягу

Текст присяги зачитав найстарший обраний народний депутат — Юлій Іоффе.

Новообрані нардепи ознайомилися з роботою системи «Рада»

Сьогодні, 29 серпня, стартувало перше урочисте засідання Верховної Ради 9 скликання, під час якого, новообрані народні депутати вже встигли прийняти присягу.

Перше засідання парламенту відкрив спікер Верховної Ради 8 скликання Андрій Парубій та побажав своїм наступників успіхів і плідної роботи, інформує Ukr.Media.

«Урочисте засідання оголошую відкритим», — заявив Парубій.

Як і належить за Конституцією і законодавством України, текст присяги зачитав найстарший обраний народний депутат — Юлій Іоффе, який є представником партії «Опозиційна платформа — За життя».

«Присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни та добробут Українського народу. Присягаю додержуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників».

Разом з цим, Андрій Парубій зазначив, що народні депутати повинні підписати текст присяги до 13:00.

«Шановні народні депутати. Для підписання тексту присяги відводиться час до 13:00. Акт підписання проводиться в кулуарах другого поверху, після підписання — отримують посвідчення та нагрудний знак народного депутата», — повідомив спікер Верховної Ради 8 скликання.

Він також додав, що після цього депутати реєструються у першому засіданні Верховної Ради 9 скликання.

«Воно розпочнеться о 13:00 годині… Вітаю всіх з прийняттям присяги. Урочисте засідання з нагоди прийняття присяги народними депутатами, обраними 21 липня, оголошую закритим», — підкреслив Парубій.

Варто також зазначити, що на першому урочистому засіданні новообраної Верховної Ради присутні нинішній президент України Володимир Зеленський та його попередники: Леонід Кравчук, Леонід Кучма, Віктор Ющенко, Петро Порошенко, а також запрошені гості.

To Top