Toyota відновлює виробництво легендарної моделі MR2 – Автоновини

У новій версії Toyota MR2 виробники зберегли класичну середньомоторну компоновку та модульний дах, який можна демонтувати. Цей спортивний автомобіль буде доступний у версіях з бензиновим двигуном та електричним приводом.

Наступне покоління цього доступного спортивного автомобіля очікується ближче до кінця 2025 року, а виробництво заплановано на початок 2026 року.

Згідно з інформацією, нова Toyota MR2 буде вироблятися на основі концептуального автомобіля Toyota Sports EV, представленого у 2021 році.

Як і в попередніх версіях MR2, новий спорткар має знімний дах. Водночас, він включає такі сучасні деталі, як тонкі світлодіодні фари.

Габарити спорткара Toyota MR2 становитимуть 4,4 метра в довжину та 1,85 метра в ширину, з колісною базою 2,6 метра. Вага автомобіля приблизно 1300 кг.

Спочатку нова Toyota MR2 буде обладнана 1,6-літровим турбодвигуном потужністю 300 кінських сил від Toyota GR Corolla.

Для кабріолета передбачені 6-ступінчаста механічна та 8-ступінчаста автоматична трансмісії. Автомобіль зберігає середньомоторну конфігурацію.

В 2027 році планується випуск електричної версії Toyota MR2. На даний момент характеристики цієї моделі залишаються невідомими.

Автозапчастини до Toyota тут – https://exist.ua/uk/toyota-cars/

Источник

To Top