Презентовано найшвидший у світі електрогіперкар – Автоновини

Компанія Ararkis Automobili офіційно анонсувала випуск свого нового електричного гіперкара Ararkis Sandstorm. За словами розробників, це найшвидший електромобіль такого типу на сьогоднішній день.

Виробники стверджують, що Ararkis Sandstorm може змагатися з провідними гіперкарами, наприклад, з Rimac Nevera. Гіперкар оснащено літій-іонним акумулятором об’ємом 115 кВт-год, що дозволяє проїхати до 500 кілометрів без підзарядки.

Sandstorm приводиться в рух синхронними електромоторами з постійними магнітами, забезпечуючи прискорення від 0 до 100 км/год за 1,5 секунди. Цей показник перевищує результат Rimac Nevera та встановлює світовий рекорд прискорення.

Прівен Редді, генеральний директор Ararkis Automobili, зазначив: “Створюючи Sandstorm, наша мета була не тільки підняти планку продуктивності, але й відобразити наше прагнення до сталого розвитку. Завдяки інноваційним технологіям і дизайну, ми представили автомобіль, що задає нові стандарти екологічної розкоші”.

Запланований дебют Sandstorm відбудеться у липні цього року за початковою ціною 2 мільйони доларів. Лімітована серія складатиметься всього з 20 екземплярів, доступних тільки для клієнтів, які попередньо домовляться з Ararkis Automobili.

Источник

To Top