Новини Чопа

Педагогічний колектив ЗДО «Казка» висиловив подяку щодо участі у проєкті «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

1

Педагогічний колектив ЗДО «Казка» м. Чоп дуже задоволений тим, що взяв участь у проєктах «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти. Програма СПІЛЬНО об’єднує зусилля ЮНІСЕФ з урядом, місцевими органами влади, громадським сектором та бізнес-партнерами заради кожної дитини в Україні».

Цей проєкт став інформативним та практичним для колективу. Це новий, цікавий досвід у професійному зростанні.

Методичні посібники, маршрутизатори, ігрові набори, дидактичні матеріали, професійні лекції та тренінги – все це дало можливість педагогам застосовувати сучасні практики та ігрові технології в роботі з дітьми, стали здобутком, путівником і корисним порадником для дошкільної спільноти. Малеча отримала великий спектр нових знань, відчуттів та гарний настрій.  

Цінним є позитив від участі в проєкті та спілкування з професіоналами дошкільної освіти. Зичимо всім щасливого майбутнього у вільній, процвітаючій Україні!

« повернутися

To Top