Сирський і Умєров вшанували пам’ять воїнів, загиблих у боях за Дебальцеве

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом з міністром оборони Рустемом Умєровим та начальником Генштабу ЗСУ генерал-майором Анатолієм Баргилевичем на Аскольдовій могилі у Києві вшанували пам’ять воїнів, загиблих у боях за Дебальцеве впродовж січня-лютого 2015 року.

Як передає Укрінформ, про це Генеральний штаб ЗСУ повідомив у Фейсбуці.

"Вшанував своїх загиблих побратимів і посестер, з якими взимку 2015 року разом воював в районі Дебальцеве”, – зазначив Сирський.

Він нагадав, що на Аскольдовій могилі у Києві є пам’ятник, зведений в пам’ять боїв на Дебальцевському напрямку.

За словами Сирського, “бої за Дебальцеве – це для мене не лише термін з історії нашої десятилітньої війни за Незалежність проти російської агресії. Бої за Дебальцеве – це і частина мого особистого життя”.

“Взимку 2015 року, я був одним з командирів сил Антитерористичної операції і на Дебальцевському плацдармі. Одне із завдань, яке мені було визначено – координувати вихід українських підрозділів з Дебальцевого”, – додав головнокомандувач.

Він подякував військовим капеланам Православної церкви України та Української греко-католицької церкви за звершену молитву за українських воїнів.

Сирський також відвідав могили і вшанував світлу памʼять українських воїнів – Героя України Дмитра Коцюбайла – “ДаВінчі” і Андрія Пільщикова — “Джуса”, які поховані поруч.

Головнокомандувач підкреслив, що цих мужніх, легендарних українських лицарів знав особисто і перетинався з ними на бойових стежках.

“Я знаю точно, ми повернемося у Дебальцеве, ми повернемося у Вуглегірськ, Логвинове, Рідкодуб, врешті ми повернемося у нашу українську Авдіївку і Донецьк. Ми звільнимо усі наші рідні українські землі! Ми знаємо за що ми боремося! Ми переможемо! Слава Україні!", – наголосив Сирський.

Як повідомлялось, 18 лютого 2015 року дві з половиною тисячі українських силовиків колоною виходили з Дебальцевського котла. Загинули під час оборони Дебальцевого 136 бійців.

Источник

To Top