Опубліковано перші знімки електрокросовера DS – Автоновини

Вірогідно, на світлинах експериментальний зразок від DS, оснащений електродвигуном. Проте не виключено, що може існувати версія гібрида з можливістю підключення до електромережі.

DS Automobiles, престижний французький бренд, що належить корпорації Stellantis, працює над новим доповненням до свого асортименту. Це буде елітний електрокросовер, який нещодавно вперше було помічено на тестах у Європі.

Хоча конкретна назва майбутньої моделі поки що залишається невідомою, раніше були здогадки, що вона може отримати назву DS 8 або DS 9 Crossback.

Трохи екстравагантний і однозначно преміум, французький підрозділ Citroen вже у 2020 році давав натяки на свої плани презентувати розкішний купе-кросовер. Це відбулося з випуском футуристичного концепту DS Aero Sport Lounge.

Тоді головний дизайнер DS Тьєррі Метроз заявив, що цей проект був “вступом до наших майбутніх розробок”, намагаючись натякнути на майбутні інновації.

З того часу французький автовиробник не розкрив жодних деталей, але був помічений замаскований прототип під час зимових тестів. Прототип вирізняється високим кузовом фастбека з чітко вираженою нахиленою лінією даху, відмінною від раніше представленого концепту. Ця модель, завдяки своїм пропорціям купе-кросовера, може бути електричною версією кросоверів Peugeot 408 та Citroen C5 X від DS Automobiles.

На шпигунських знімках видно, що новий лідер DS має елегантні, витягнуті фари зі світлодіодними “кігтями”, які тягнуться вздовж переднього бампера. Хоча радіаторна решітка здається замкненою, нижній вентиляційний отвір бампера виконує охолоджувальні функції. Бічний вид автомобіля розкриває елегантність його задньої частини, яка доповнена стильними задніми ліхтарями.

Передбачається, що новий автомобіль буде побудований на інноваційній та адаптивній архітектурі STLA Medium від Stellantis. Ця платформа, яка нещодавно дебютувала на Peugeot E-3008, буде використана для різноманітних моделей із довжиною від 4300 мм до приблизно 4900 мм. Хоча це здається підходящою платформою для нової моделі DS, варто зазначити, що Peugeot 408 та Citroen C5X наразі використовують стару платформу EMP2.

Компанія Stellantis взяла на себе зобов’язання випускати виключно EV та PHEV починаючи з 2025 року. Це стратегічне рішення співпадає з планованим випуском моделей DS 8 / DS 9 Crossback чи будь-якої іншої моделі, яку обере французький бренд. Сфотографований прототип демонструє повністю електричну силову установку, можливо, спільну з майбутнім Peugeot E-408.

Ця платформа здатна забезпечити від 210 кінських сил потужності в моделях з одним двигуном та до понад 300 кінських сил у варіантах з двома двигунами та повним приводом. Вона також підтримує акумулятори ємністю до 98 кВт-год, забезпечуючи до 435 миль (700 км) пробігу на одному заряді. Також DS може запропонувати гібридну версію з можливістю підключення до мережі як альтернативу, з огляду на сучасні технології.

Щодо дати дебюту, існує можливість, що ми побачимо презентацію нового флагманського автомобіля DS вже у кінці цього року. Проте, не виключено також, що його офіційний дебют може відбутися раніше, в 2025 році.

Источник

To Top