Nissan запускає електро GT-R з твердотільними батареями – Автоновини

До кінця поточного десятиліття може з’явитися новий електричний суперкар від Nissan, GT-R. За словами представників Nissan, новий концепт-кар Hyper Force EV із 1300-сильним двигуном дає підказку про потенційний вигляд майбутнього електричного суперкара.

У жовтні на заході Japan Mobility Show компанія Nissan представила свій концепт Hyper Force EV. Цей електричний суперкар з футуристичним дизайном був розроблений для демонстрації майбутнього спортивних автомобілів японської марки. Nissan підкреслює, що Hyper Force оснащений солідним акумулятором і може розвивати потужність до 1341 кінських сил. Він також обладнаний системою повного приводу e-4ORCE від Nissan.

Головний програмний дизайнер Nissan, Джованні Арроба, зазначив, що поява електричного суперкара можлива до кінця цього десятиліття.

Арроба не уточнив, чи буде новий спортивний електромобіль називатися електричним Nissan GT-R, але відзначив, що логотип на передній частині концепту був розмитий не випадково. Він також сказав, що цей концепт став внутрішнім мотиваційним документом, який має надихнути компанію на реалізацію цієї мрії.

Згідно з повідомленнями, Nissan планує випустити свій перший електромобіль з твердотільними батареями до 2028 року, хоча відомо, що першим автомобілем із цією технологією стане не суперкар.

Автозапчастини до Nissan тут – https://exist.ua/uk/nissan-cars/

Источник

To Top