Новини Франківська

Щодо проєктів «Empower» та «Promova» вмежах національної програми Future Perfect – Новини Івано-Франківська

Empower – це онлайн-платформа Кембриджського університету, доступна для всіх українськихуніверситетів. Її запуск ставчастиною пакета підтримки, який надає Україні Кембридж від початку повномасштабного вторгнення росії. Empower – – один з перших сервісів, представлених у межах національної мовної програми Future Perfect, що має на меті популяризувати англійську мову в Україні. Платформа не призначена для самостійного вивчення мови – вона пропонує навчальні курси, які потребують викладача чи вчителя для опанування мови.

 

Безоплатний доступ для українських університетів та мовних провайдерів відкритий незалежно від їхньої форми власності.Платформа містить навчальні курси Cambridge Empower відА1 доС1 – – загальний курс англійської мови для дорослих та старших підлітків, що поєднує матеріали для роботи в класі та Методологію роботи вкласі: вона акцентує на практичних навичках та потребє активного залучення студентів.

 

Приєднатися до платформи Empower можна за посиланням: https://nmc-vfpo.com/kembridzhsky-kurs-anglijskoyi-movy-empower/.

 

Приєднання здійснюється в індивідуальному порядку після реєстрації за посиланням вище. Додаткова інформація щодо подальших дій для приєднання для платформи надійде представнику університету чи мовного провайдера на електронну пошту. Наступний інструмент, що доступний в межах програми популяризації англійської мови – – платформа Promova, що допомагає вивчати іноземні мови за допомогою застосунку та вебверсії продукту. Для українців відкрито безоплатний Premium-доступ до вивчення англійської мови. Платформа надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської: General English, Business English, English with TV series a Travel English. Y Promov можна знайти граматичні та вокабулярні уроки, а також заняття для тренування англійської вимови за допомогою machine learing. Крім того, на платформі доступні книги зі світової класики, адаптовані під різні рівні англійської мови. Вивчати англійську мову українці можуть з поясненнями українською або ж англійською для більшого занурення. У межах Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium- доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов. Скористатися можливістю можна зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис https://promova.com/free-for-ukraine.

 

Мовна програма Future Perfect допоможе розширити застосування англійської мови в публічних сферах суспільного життя, стимулювати вивчення мови для кожної з груп – – освітян, держслужбовців, підприємців, громадян та органів місцевого самоврядування. Враховуючи вищезазначене, звертаємось до Вас із проханням сприяти у поширенні інформації про доступні інструменти програми Future Perfect (платформа Empower та Promova) через заступників голів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації(CDTO) та керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних військових адміністрацій серед профільних установ, органів місцевого самоврядування, територіальних громад та на офіційних вебресурсах обласних військових адміністрацій.

 

Детальніше про освітні продукти, що є частиною національної програми популяризації англійської мови Future Perfect за посиланням: https://osvita.dila.gov.ua/future-perfect.

 

Щодо проєктів «Empower» та «Promova» вмежах національної програми Future Perfect

 

To Top