Новини Франківська

Ранкова інспекція вулицями міста Новини Івано-Франківська

Традиційно, у вівторок, попри морозний ранок, Руслан Марцінків та керівники комунальних підприємств вирушили на інспекцію. Маршрут – від центру міста і до більшості спальних мікрорайонів. Головна мета – обстежити, як комунальники справляються зі снігом. Як на центральних дорогах та тротуарах, а так і на бічних вулицях та міжбудинкових проїздах. 

110 працівників, 10 солерозкидачів, 8 тракторів для прибирання тротуарів – стільки від суботи, коли почався снігопад, вийшли на прибирання франківських вулиць комунальників «Муніципальної дорожньої інспекції». За словами очільника КП «Муніципальна дорожня інспекція» Віталія Бурка, люди та техніка працюють у посиленому режимі, однак ресурсу таки бракує. 


«Звичайно, що центральні дороги трохи в кращому стані, до них більше уваги, а бічні в спальних районах – трохи в гіршому. Просто ресурсу на все однозначно не вистачає. Немає ні стільки техніки, ні стільки матеріалів, щоби обсипати все місто, щоби були чорні дороги всюди при такій температурі. Якщо би зараз була температура мінус 2, мінус 3, звичайно, була би зовсім інша картина. А при мінус 16 навіть сіль не може так розтопити. Ще будемо по зауваженнях реагувати точково», – каже директор КП «Муніципальна дорожня інспекція» Віталій Бурко.

Віталій Бурко додає, запаси солі є, однак невідомо, якою далі буде зима. Адже за кілька днів інтенсивних опадів підприємство використало чимало посипальної суміші з запасів. На вихідних комунальники розчистили і більшу частину тротуарів. Ці території здебільшого обслуговують КП «Благоустрій» та «Комфортний дім». Починаючи від суботи їхні працівники також взялися чистити місто.


«Так як на інших підприємствах люди вийшли з самого ранку, так і в нас працювала техніка, яка очищала і посипала піщано-соляною сумішшю. Як ми всі бачили, сніг падав дуже інтенсивно. Але всі роботи були зроблені максимально, щоби люди комфортно йшли на роботу, щоб очищені були зупинки громадського транспорту, а також всі міжбудинкові та прохідні території, які ми обслуговуємо», – каже директор КП «Благоустрій» Михайло Яцків.

Результати чищення міських доріг, на думку Руслан Марцінківа, задовільні. Каже у такий час, з малим ресурсом та браком людей у комунальних підприємствах, дорогами міста проїхати можна. Особливу увагу комунальників доручив звернути на пішохідні переходи та зупинки громадського транспорту.  


«На центральних дорогах добре, бічних – гірше. Зрозуміло, що у дворах найгірша ситуація, тому що техніки не вистачає, працівників не вистачає. Під цю пору, в час війни я вважаю, що місто добре справляється з прибиранням снігу. Добре, що немає великої ожеледиці, це дозволяє також і тротуари прибирати. По цьому снігу більш-менш комфортно іти, де тракторець чи людською працею прогорнули теж. Є недоліки, особливо на переходах і на зупинках, де люди чекають громадського транспорту. Оце основні недоліки, де треба прибирати, але вже навчилися, що треба переходи чистити, зупинки чистити і впринципі ситуація задовільна», – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

До слова, міський голова Руслан Марцінків звернувся і до мешканців Івано-Франківська з проханням не збільшувати використання електроенергії. З пониженням температури на вулиці, люди інтенсивніше почали використовувати електричні обігрівачі. А це може спровокувати дефіцит електроенергії.


Також нагадуємо, з комунальними питаннями мешканці громади можуть звертатися на гарячу лінію Служби оперативного реагування 1580. Номери телефонів: 050 010 1580 та 067 010 1580.

Ранкова інспекція вулицями міста

 

To Top