ПОЛІТИКА

Верховний суд скасував заборону Опозиційного блоку в Івано-Франківщині

Верховний суд ухвалив рішення про неконституційність заборони на території області діяльності Комуністичної партії України, Партії регіонів, партії Опозиційний блок і розвитку Партії України який був прийняв 17 квітня 2015.

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду визнав протиправним і скасував рішення Івано-Франківської обласної ради від 17.04.2015 року щодо заборони на території області діяльності політичної партії Опозиційний блок, інформує Ukr.Media.

Раніше 17 квітня 2015 депутати Івано-Франківської облради проголосували за заборону на території області діяльності Комуністичної партії України, Партії регіонів, партії Опозиційний блок і Партії розбудови України як таких, що суперечать національним інтересам і порушують права і свободи громадян України. Верховний суд вважає, що рішення питання щодо заборони легалізації та діяльності певних політичних партій на території області не належить до компетенції обласної ради.

"Прийнявши оскаржуване рішення щодо заборони легалізації та діяльності політичної партії Опозиційний блок на території області, Івано-Франківська обласна рада вийшла за межі своєї компетенції і наданих Конституцією та законами України повноважень", – йдеться в постанові суду. Постанова Верховного суду набирає законної сили з дня її прийняття.

To Top