Показали ексклюзивні фото преміального кросовера Hyundai – Автоновини

У 2021 році Hyundai представив концепт Seven, флагманський кросовер свого елітного бренду Genesis. Ця модель обіцяє стати найбільшою та найпрестижнішою в лінійці Genesis, наближаючись до свого комерційного релізу.

Нещодавно в інтернет потрапили нові шпигунські знімки цієї моделі. На їх основі незалежні дизайнери з ательє “NYMammoth” створили візуалізацію, що відображає, як може виглядати кросовер у серійному виробництві. Очікується, що ця модель отримає назву Ioniq 7.

Перші зображення показують, що автомобіль збереже піксельну оптику від концепт-кара 2021 року, але з деякими змінами. Зокрема, замість однієї лінії світлодіодів під капотом, нова “сімка” матиме два ряди світлодіодів з боків, а бампер отримає більш складну форму. Колісні арки та пороги будуть доповнені чорними пластиковими накладками, а на дверях з’являться висувні ручки.

Розміри машини вражають: її довжина перевищує 5 метрів, ширина складає майже 2 метри, а висота – приблизно 1,7 метра. Що стосується технічного оснащення Ioniq, точна інформація поки що залишається загадкою. Відомо лише, що автомобіль буде побудований на платформі E-GMP, що підтримує заряджання потужністю до 350 кВт. За оцінками південнокорейських журналістів, передбачуваний запас ходу “сімки” перевищить 500 кілометрів.

Очікується, що новий елітний корейський електричний кросовер вийде на ринок у 2024 році.

Автозапчастини до Hyundai тут – https://exist.ua/uk/hyundai-cars/

Источник

To Top