Новини Франківська

Сучасні технології і дизайн: у Франківську місцевий виробник створює якісні системи обігріву Новини Івано-Франківська

У межах підприємницької п’ятниці очільник громади Руслан Марцінків відвідав місцеве підприємство ТОВ «НАНО Індуктор». Виробництво запрацювало у 2019 році на базі колишнього заводу «Індуктор», який розробляв різноманітне обладнання для побутового та промислового призначення. Використовуючи сучасні технології та дизайн, ТОВ «НАНО Індуктор» зараз виробляє сушильне та обігрівальне обладнання. 


«Моделі, які представлені в нас на ринку – це 495 Вт. В даному випадку це обігрів батарей (1,1 метра на 0,450 метра), і рушникосушарка 1,25 м на 450 см. Це обладнання енергоощадне, енергоекономічне і не витрачається багато коштів на підключення, на впровадження в систему обігріву. Це може бути як індивідуальне опалення, а може бути як локальне для використання в приміщенні як додатковий обігрів приміщення», – розповідає керівник ТОВ «НАНО Індуктор» Василь Банашкевич.

Усі комплектуючі даних обігрівачів, додає керівник підприємства, виробляють в Україні. А саме обладнання, за словами виробника, окрім, власне, обігріву може «забрати» з приміщення грибок, цвіль, плісняву та патогенну флору. І створює в приміщенні мікроклімат для комфортного та безпечного проживання. 


«Вся територія приміщення, де знаходиться наша система, прогрівається в однаковому режимі. В нас коливання температур між стелею і підлогою в середньому може мати похибку 1-2 градуси. А може бути повністю збалансоване – як на підлозі, так і на стелі буде однакова температура. Нам немає сенсу робити теплу підлогу, бо наш обігрівач використовується як для теплої підлоги, бо він прогріває предмети, і ділянку поля, де потрібно передати це тепло», – зазначає керівник ТОВ «НАНО Індуктор» Василь Банашкевич.

У час війни підприємству вдалося не лише розпочати, але й суттєво розширити виробництво сучасних обігрівачів. А їх продукція стала відомою не лише в області, а й в Україні. Сучасні електричні батареї використовують для обігріву як житлових, так і промислових приміщень.


«Важливо, що збережено виробництво і що виробляються сьогодні в тому числі елементи обігріву для споживання як для юридичних осіб, так і для фізичних. Я хочу закликати підтримувати івано-франківське, підтримати місцеве, місцевого виробника. Дуже добре, що Індуктор зберігся, і що виробництво сьогодні працює, незважаючи на те, що відбуваються військові дії, і що сьогодні є брак працівників. Але ця продукція є доброю і вона рекомендується сьогодні для різних закладів нашого міста і цілої країни», – зазначив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Виробництво у «НАНО-Індуктор» розвивається. Вже цього року, обіцяють на підприємстві, здивують українців новими винаходами та продукцією для зручності та комфорту

Сучасні технології і дизайн: у Франківську місцевий виробник створює якісні системи обігріву

 

To Top