ПОЛІТИКА

Пєсков розповів, з чого Путін почне перший діалог з Зеленським

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков запевнив, що Путін знайде правильні слова для розмови з Володимиром Зеленським, у разі якщо така зустріч відбудеться.

Прес-секретар Президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що знає з чого Путін почне розмову з президентом України Володимиром Зеленським.

Дмитро Пєсков під час зустрічі з журналістами у вівторок, 18 червня, заявив, що Володимир Путін почне розмову з Зеленським «з правильних фраз», інформує Ukr.Media.

«У мене немає сумнівів, що президент Путін завжди починає спілкування з правильних фраз. У разі, якщо таке спілкування (з Зеленським) коли-небудь відбудеться, я не сумніваюся, що він (Путін) теж почне спілкування з правильних фраз», — пояснив Пєсков.

Прес-секретар російського президента також прокоментував слова Зеленського про намір поговорити з Путіним про Донбас і Крим.

«Що стосується Донбасу, то, напевно, це треба говорити не Путіну, а треба говорити жителям Донбасу — вони є безпосередніми співрозмовниками. Ну а по Криму особливо вже нічого й говорити», — необачно припустив Пісків.

Раніше Зеленський заявив, що почне розмову з російським колегою фразою: «Почнемо з того, що Донбас і Крим — це Україна». Також глава держави зізнався в любові до українського півострова і заявив про непорушність територіальної цілісності України.

«Я дуже люблю Крим. Я був там багато разів. Це унікальне місце в Україні з його природою та історією. Він завжди був і залишається частиною України, — розповів Зеленський.

To Top