Новини Чопа

У міській раді обговорили зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про прикордонний режим» (ФОТО)

1

Сьогодні, 5 січня, за ініціативи представників відділу прикордонної служби «Соломоново» в актовій залі відбулася зустріч із працівниками міської ради, підприємцями, керівниками громадських організацій і внутрішньо переміщеними особами. Представник прикордонного загону розповів щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України «Про прикордонний режим» (постанова КМУ від 07.12.2023 року №1292 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 липня 1998 р. №1147), відповідно до яких установлено спеціальний прикордонний режим та заборонено вільний в’їзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не пов’язаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок шириною 30-50 метрів уздовж лінії державного кордону на суші, по берегу української частини прикордонної річки, озера або іншої водойми.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають, перебувають, проживають, проваджують роботи і пропускаються у прикордонну смугу з дозволу відповідного органу Державної прикордонної служби, який безпосередньо виконує завдання щодо забезпечення недоторканності державного кордону у визначеній зоні відповідальності, за наявності документів, що посвідчують їх особу.

Громадяни України, іноземці та особи без громадянства в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах на підставі документів, що посвідчують їх особу.

Із метою отримання дозволу на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу особа має право звернутися до відповідного органу Державної прикордонної служби із зазначенням у зверненні інформації, визначеної в частині другій статті 24 Закону України “Про державний кордон України”.

Дозвіл на в’їзд, перебування, проживання і пропуск у прикордонну смугу фізичним особам віком до 18 років надається за зверненням одного з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або іншого законного представника.

Дозвіл на в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пропуск у прикордонну смугу діє лише на території зони відповідальності органу Державної прикордонної служби, яким його надано.

Орган Державної прикордонної служби не пізніше десяти робочих днів з дня надходження звернення про надання/визнання недійсним дозволу та документів, що додаються до нього, приймає рішення про надання дозволу, про відмову в наданні дозволу або про визнання наданого дозволу недійсним.

За відсутності дозволу на в’їзд, перебування, проживання і пропуск у прикордонну смугу на території міста та населеного пункту, а також на дорогах державного значення мешканці не будуть притягатися до адміністративного покарання. Усі мешканці чи підприємці, які проводять свою діяльність за межами населених пунктів, для продовження свої діяльності зобов’язані отримати такі дозволи від ДПСУ. Дозвіл повинен бути наявний при собі в осіб, які виїжджають за межі населеного пункту, завжди в паперовому чи електронному варіанті (фотографія чи фотокопія у вашому гаджеті). У разі відсутності вказаних дозволів осіб-порушників буде притягнуто до відповідальності.

1Переглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фотоПереглянути фото

« повернутися

To Top