Суспільство

Відбулася нарада щодо дотримання безпечних умов здобуття освіти в районі

Сьогодні під керівництвом Віталія Матія – начальника Берегівської РВА відбулася нарада з головами територіальних громад району.

Йшлося про дотримання безпечних умов здобуття освіти в районі, зокрема:

  • щодо визначення переліку закладів загальної середньої освіти розташованих в районі, для формування потреби у першочерговому забезпечені їх охорони поліцією охорони;
  • організації та планування заходів безпеки, проведення навчань і практичних тренувань із забезпечення безпеки учасників освітнього процесу, шляхом впровадження фізичної охорони навчальних закладів, як гарантії безпеки;
  • організації заходів безпеки учасників у закладах освіти, а також, інших проблемних питань в частині виконання вимог посилення превентивних заходів у закладах освіти в умовах правового режиму воєнного стану.

«Війна в Україні триває і ворог не полишає створювати небезпеку для наших громадян, тому важливо створити заходи спрямовані на створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу в районі», – наголосив керманич району.

Під час наради керівник Берегівського РТЦК та СП поінформував присутніх щодо стану виконання завдання з проведення заходів мобілізації людських і транспортних ресурсів у Берегівському району.


« повернутися

To Top