Hyundai представив оновлену версію кросовера Tucson – Автоновини

Корейський автовиробник Hyundai нещодавно провів презентацію оновленого кросовера Tucson. Нова версія цього компактного SUV надійде в продаж в різних країнах наприкінці поточного або на початку наступного року.

У процесі модернізації Tucson зазнав легких змін у дизайні, але його технічні характеристики залишилися незмінними.

Зовнішність оновленого Tucson була адаптована до нової дизайнерської концепції бренду Hyundai, яка носить назву “Dynamics”. Дизайн натхненний останніми моделями SUV від Hyundai, такими як Kona і оновлений Santa Fe.

Tucson отримав оновлені радіаторні решітки, перероблені фари, а також нові декоративні елементи на бамперах і свіжі дизайни колісних дисків.

У кабіні кросовера з’явилася нова вигнута панель, що інтегрує екрани мультимедіа та цифрову панелі приладів.

Під цією панеллю розташовані управлінські кнопки для різноманітних функцій, блок кліматичного контролю, а також місце для зарядки смартфона. Розташування селектора коробки передач було змінено – тепер він розміщений на рульовій колонці, а не на центральному тунелі.

Механічні характеристики Tucson залишаються незмінними. Модель продовжить використовувати існуючі бензинові та дизельні двигуни. Вона буде поєднуватися з автоматичною коробкою передач та пропонуватиметься з переднім або повним приводом, залежно від ринку.

Автозапчастини до Hyundai тут – https://exist.ua/uk/hyundai-cars/

Источник

To Top