ПОЛІТИКА

Глава МЗС Великобританії пригрозив оприлюднити дані про активи оточення Путіна

Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хаммонд пригрозив оприлюднити дані про активи найближчого оточення Президента Росії Володимира Путіна.

«Коли ми говоримо, які подальші кроки ми можемо зробити, щоб посилити тиск на Росію, один з пунктів, до яких ми час від часу повертаємося, – це стратегічні комунікації: як нам звернутися до росіян і до тих, на чию думку з приводу того, що відбувається (в Україні. – Ред.) намагається вплинути Росія», – сказав, зокрема, глава британської дипломатії, відповідаючи на запитання журналіста.

«Це цікава ідея (оприлюднити дані про активи найближчого оточення Путіна. – Ред.), і я планую дізнатися, що фахівці зі стратегічних комунікацій думають про це», – пообіцяв він.

Про подібну можливість в ході телемарафону «Україна понад усе» на «5-му каналі» згадав екс-депутат ІІІ-VІ скликань Тарас Чорновіл.

«Усунути Путіна – це реально. Але це зробити може тільки кооператив «Озеро», члени якого втрачають мільярди. Путін не йде на провокації проти Заходу, тому що він боїться, що його усунуть свої ж», – вважає екс-нардеп.

To Top