Новини Франківська

Оновлений маніпуляційний кабінет відкрили у поліклініці №2 в Івано-Франківську Новини Івано-Франківська

Оновлений маніпуляційний кабінет відкрили у поліклініці №2 в Івано-Франківську. І це вже 10-е у цьому році відремонтоване приміщення у міських поліклініках для проведення медичних маніпуляцій. Вранці до 10-ї години тут забір крові на різноманітні біохімічні аналізи, а протягом робочого дня тут виконують внутрішньом’язеві та внутрішньовенні маніпуляції. Також є можливість прокапати пацієнта, якщо є така ургентна необхідність.


«У цій поліклініці вже оновили терапевтичне відділення, функціональні кабінети. Сьогодні завершили маніпуляційний кабінет. Сюди звертається найбільша кількість населення. Тут зроблений капітальний ремонт. Оновлене все медичне обладнання. Закупили спеціальне крісло для забору крові. На стадії завершення ремонт маніпуляційного кабінету і в першій поліклініці. Також паралельно оновлюються і лікарські кабінети, аби медичному персоналу було зручно працювати. Ці кабінети особливі – бо тут найбільше пацієнтів, найбільший інфекційний контроль», – каже директорка Центру первинної медичної, консультативної, діагностичної допомоги Ольга Савчук.

Кабінет є капітально оновлений. Тут зробили ремонт, облаштували новими меблями, упорядкували все маніпуляційне обладнання. 


«Тут зроблений капітальний ремонт. Поміняна облицювальна плитка, підлога, поміняна стеля. Тут не було теплої води, ми поставили нагрівач води. Поміняли проводку. Звичайно, облаштовано меблями і всім необхідним інвентарем. Нові меблі ,медичні, призначені для зберігання медикаментів, столики для зберігання ліків і абсолютно все, що необхідно для організації маніпуляційного кабінету», – начальниця структурного підрозділу «Міська поліклініка №2» Марта Стародубцева.

І попри війну в Україні, медичні заклади Івано-Франківська активно оновлюються. Це радше необхідність, каже очільник громади Руслан Марцінків. Адже наразі одним із пріоритетних завдань – це надання якісної медичної допомоги та ефективне лікування хворих. 


«Далі – змінювати медицину, все-таки медицина сьогодні багато надає допомоги і військовим, і цивільному населенню. Дуже важливо, щоби умови праці були якісні. Тут, бачите, і забір крові, і інші речі, дуже важливо, щоби умови були хороші для лікарів та пацієнтів міста Івано-Франківська. Дуже важливо, щоби медицина була доступна, була якісна і людина могла отримати тут медичну допомогу вчасно. Зважаючи на ті виклики, які сьогодні є. І вдячний, що завдяки спільним зусиллям місто фінансує комунальні послуги, місто десь купляє обладнання, а НСЗУ фінансує заробітну плату наших медиків, є можливість оновлюватись», – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

У наступному році оновлювати міські поліклініки продовжать. Ремонти у структурних підрозділах проводять за кошти, які вдалося заробити цим же поліклінікам, надаючи неконтрактовані НСЗУ медичні послуги.

Оновлений маніпуляційний кабінет відкрили у поліклініці №2 в Івано-Франківську

 

To Top