Суспільство

Новорічне привітання керівництва Закарпатської ОВА

Минає 2023 рік. Рік боротьби за нашу незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

Рік випробувань, котрий згуртував усіх, показав, якими насправді сильними ми є і що можемо, коли об'єднані єдиною метою.

Закарпаття з перших днів повномасштабної війни стало регіоном, котрий продемонстрував приклад консолідації зусиль для підтримки наших захисників. Ми разом працювали, щоб воїни були міцнішими, підвищували їхню боєздатність та бойовий дух. Ми піклувалися про родини наших військових і ветеранів.

Закарпатці героїчно боронять Україну від окупанта на передовій, працюють на підприємствах, допомагають з-за кордону, підтримують ВПО, навчають і лікують усіх, хто знайшов нову домівку в нашій області, та багато-багато іншого.

Цей рік подарував нам справжніх Героїв і, на жаль, забрав найкращих у боях проти окупантів. Слава та вічна пам’ять полеглим.

Я пишаюся кожним, хто в цей складний для країни час залишився на своїй землі і щоденно кропіткою працею наближає нашу перемогу.

Попереду не менш складний рік. Однак ми інші – сильні, вмотивовані та досвідчені. Гуртуймося, об’єднуймося заради єдиної мети.

Нехай наступний рік буде роком нашої перемоги!

З Новим 2024 роком, краяни!

Ми переможемо, ми – на своїй землі!

Слава Україні

Героям слава!


« повернутися

To Top