Skoda представила оновлений варіант моделі Octavia – Автоновини

Автомобільний виробник Skoda розпочав рекламну кампанію своєї оновленої моделі Octavia, яка має бути представлена наступного місяця.

У перший день нового року компанія Skoda запустила рекламу для своєї оновленої Octavia. Згідно з опублікованими даними, офіційний дебют автомобіля запланований на лютий 2024 року. Раніше, в серпні, модель Skoda Octavia була помічена під час тест-драйвів у спеціальному камуфляжі, і шпигунські фото надали перший погляд на оновлення, включаючи дизайн салону.

Що ж стосується зовнішнього вигляду? Оновлена Octavia збереже відомий силует: характерна решітка буде оснащена вертикальними елементами, а верхня межа буде опущена до середини. Форма фар буде близькою до прямокутної. Нижня частина решітки матиме горизонтальні елементи, які тягнуться до вертикальних отворів на краях.

Дизайн задніх ліхтарів поки залишається прихованим через камуфляж, але вони, без сумніву, будуть мати схожу форму з нинішніми фарами.

Що відомо про дизайн інтер’єру?

За шпигунськими знімками, в інтер’єрі помітно збільшений екран інформаційно-розважальної системи у верхній частині центральної панелі. Під екраном розташована срібляста облямівка, а під нею – традиційні кнопки.

Центральна консоль, схоже, залишилася без змін. На ній розміщені перемикач передач та кнопка електронного ручного гальма. Оскільки мова йде про рестайлінг, а не про нове покоління, істотних змін у технічній частині автомобіля не передбачається.

Автозапчастини до Skoda тут – https://exist.ua/uk/skoda-cars/

Источник

To Top