Новини Франківська

Нові життя в новому році – Новини Івано-Франківська

Першою у новорічну ніч в Івано-Франківську народилась дівчинка. Маленька українка побачила світ за десять хвилин після півночі і вже стала для франківців символом перемоги в Україні. Аделіна – саме так назвала донечку 30-річна матуся новонародженої.  


«Чекали кожен день, а вона дочекалась до Нового року. Зробила подарунок всім. Все добре, персонал приємний, привітний, допомагає, якщо треба», – мати новонародженої Аделіни Наталія Худа.

Хлопчиків таки більше. Із семи новонароджених першого січня у міському перинатальному центрі – четверо хлопців та три дівчинки. 


«Отже за новорічну добу в нашому міському перинатальному центрі народилося 7-ро дітей. Із них 5-ро – це діти міської територіальної громади і двоє дітей із районів. Ми дуже тішимося, що в нас народжуються дітки. Всі дітки є здорові, всі дітки є доношені і всі дітки перебувають із мамами. Тобто ні одна дитина не була у важкому стані, яка би потребувала реанімації чи додаткової уваги», – каже директорка Міського клінічного перинатального центру Марія Бойко. 

Привітати щасливих матусь прийшов і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. Впевнений, нові життя, які зароджуються зараз в Україні – це запорука міцної нації після нашої перемоги.  


«Дуже важливо, що місто далі опікується і надає допомогу. Окрім подарунків ми завжди підтримуємо сім’ї, родини. Більше 700 родин вже отримали допомогу при народженні у розмірі 20 тисяч гривень. І вже більше 40 родин військових наших, які народили за минулий рік у цьому пологовому будинку, теж отримали допомогу у сумі 50 тисяч гривень, які надало місто нашим родинам, які народжують. І ця програма продовжується на цей рік. Бажаємо одного – щоби тенденція до зростання зберігалася. Бо порівняно з 2022-им роком вона , на щастя, є. Ну а основне, щоби цей рік став переможним», – каже Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Ще два здорових козака Франківської громади народилися 1 січня, щоправда в обласному перинатальному центрі. До щасливих матусь із привітаннями та подарунками Руслан Марцінків також завітав. Загалом за 2023-й рік у Івано-Франківському міському перинатальному центрі народилися 1829 малюків: 925 хлопчиків та 904 дівчинки. 

Нові життя в новому році

 

To Top