Показали перші зображення електромобіля Mercedes-Benz C-Class – Автоновини

Mercedes-Benz розпочала тестування свого нового проєкту – електричної версії автомобіля C-Class. Зображення цієї нової моделі були опубліковані на сайті Carscoops. Очікується, що автомобіль буде представлено громадськості наприкінці року.

За інформацією, що надійшла від видання, цей електричний автомобіль розробляється на основі новітньої платформи MMA, розробка якої ще триває. Ця платформа призначена спеціально для нової лінійки електромобілів, хоча вона може бути адаптована і для традиційних двигунів внутрішнього згоряння.

Можливо, новинка буде оснащена рядом технологій, випробуваних на концепті EQXX. Раніше Mercedes-Benz зазначила, що серійна версія цього концепту не буде випущена, оскільки він слугує як експериментальний об’єкт для нових інновацій. Таким чином, електричний C-Class може мати пробіг до 500 кілометрів на одному заряді.

Згідно з опублікованими фотографіями, цей електромобіль матиме відмінності у дизайні передньої частини та загальному силуеті в порівнянні з нинішнім поколінням паливних седанів. Автомобіль отримав подовжений капот і скорочений багажник, зовні більше нагадуючи ліфтбек, а не седан. За даними, електромобіль може отримати назву EQC, хоча компанія планує відмовитися від назви EQ до кінця 2024 року, коли автомобіль вийде на ринок.

Іншою новинкою від Mercedes-Benz буде електричний G-Class, званий EQG. Компанія вже продемонструвала здатності цього електромобіля на бездоріжжі, а його прем’єра відбудеться через кілька місяців.

Автозапчастини до Mercedes тут – https://exist.ua/uk/mercedes-cars/

Источник

To Top