СПОРТ

Напередодні нового року у Черкасах відзначили боксерів та їхніх тренерів

Напередодні нового року у Черкасах відзначили боксерів та їхніх тренерів

 

Черкаських боксерів та тренерів нагородили за призові місця на всеукраїнських та світових змаганнях. 

Про це повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради.

Відзнаки спортсменам вручив перший заступник міського голови, президент обласної Федерації боксу Сергій Тищенко. Також він від імені міського голови Анатолія Бондаренка і від себе особисто привітав присутніх із прийдешнім святом.

"Сьогодні ми підбиваємо підсумки року. Для черкаського боксу, незважаючи на воєнний стан, він був доволі продуктивним. Ви гідно представили місто та область на всеукраїнській та світовій спортивній арені. Так тримати! Окрема подяка тренерам, які виховують здорове, амбітне та патріотичне нове покоління українців", – зазначив Сергій Тищенко.

Відзнаки отримали переможці змагань:

– Всесвітньої Гімназіади серед школярів 22-26.08.2023 у м.Ріо-де-Жанейро: Нікіта Негрун (І місце) та Євгеній Жабко (ІІ місце);

– Чемпіонату України серед молоді 05-12.11.2023 с.Бояни, Чернівецька обл.: Віктор Гринівецький (ІІ місце), Вероніка Піскун (ІІ місце), Вікторія Боярченко (ІІ місце), Анна Курапатова (ІІ місце);

– Кубку України серед чоловіків та жінок (еліта) 28.08-02.09.2023 с.Бояни: Кароліна Махно (І місце), Марина Мальована (І місце), Мирослав Гончар (ІІ місце), Діана Петренко (ІІІ місце);

– Чемпіонату України серед чоловіків та жінок 19.-26.11.2023 м.Львів: Кароліна Махно (І місце), Марина Мальована (ІІ місце), Мирослав Гончар (ІІ місце), Максим Кофан (ІІ місце), Діана Петренко (ІІ місце).

А також тренери спортсменів Анатолій Перепелиця, Ігор Приходько, Сергій Федоренко, Сергій Золотаренко, Олександр Піскун, Андрій Мальований. На заході були присутні представники Корсунь-Шевченківського Сергій Федоренко та його вихованка Курапатова Анна.

Наостанок зустрічі Сергій Тищенко, спортсмени та тренери зробили спільне фото з ексклюзивним Прапором Перемоги, який стане талісманом для черкаських спортсменів на майбутніх змаганнях.

Джерело

To Top