Новини Ужгороду

Керецьківський депутат-підривник залишив записку з сатиричним віршем

У ній він обіцяв “позбавити громаду” від голови сільради та депутатів, а також готувався до смерті

В “останньому слові” Сергій Батрін написав сатиричний вірш-памфлет

Депутат Керецьківської сільради на Закарпатті Сергій Батрін, який підірвав гранати прямо під час сесії, залишив щось на кшталт передсмертної записки. Це був такий собі вірш, в якому чоловік обігрував прізвище сільського голови. Також він обіцяв “позбавити громаду” від старости села та депутатів.

Про це заявив голова Нацполіції Іван Вигівський в інтерв’ю “УНН”. Повністю зміст записки він не розкривав, посилаючись на таємницю слідства.

За словами Вигівського, суть записки вказує на те, що до теракту депутат-підривник готувався заздалегідь. Також, судячи з усього, він і сам планував піти з життя в такий спосіб.

“Він (Батрін – ред.) написав… щось типу вірша. Згадав в ньому імʼя голови Керецьківської громади, обіграв його прізвище, та зізнавався у намірі позбавити громаду від нього та депутатів“, – зазначив Вигівський.

Поліцейський нагадав, що внаслідок вибуху загинула одна людина. Сам Батрін наразі у важкому стані, але наразі його стан стабільний.

“Але це й так велике диво, що тільки так обійшлося, бо ж три гранати було“, – коментує Вигівський.

Повний зміст записки голова Нацполіції не розкрив. Це, мовляв, таємниця слідства. При цьому Вигівський повідомив, що наразі СБУ вивчає всі обставини події та з’ясовує, де чоловік з Закарпаття взагалі взяв три бойові гранати.

Джерело

 

  • вибух
  • депутат–підривник
  • записка
To Top