КУЛЬТУРА

Уряд виділив майже 40 мільйонів гривень додаткових дотацій для громад на Хмельниччині

Найбільшу додаткову дотацію отримали Меджибізька та Ярмолинецька громадиНайбільшу додаткову дотацію отримали Меджибізька та Ярмолинецька громади. Фото: moemisto.ua

Найбільше доплат отримали Ярмолинецька й Меджибізька тергромади.

Кабмін затвердив розподіл додаткових дотацій для громад на деокупованих, тимчасово окупованих та територіях України, що зазнали негативного впливу через повномасштабну збройну агресію рф. У межах відповідного розпорядження уряду 13 громад Хмельниччини отримають додатково із держбюджету 39 мільйонів 900 тисяч гривень. Про це повідомив консультант Асоціації міст України з бюджетних питань у Хмельницькій області Юрій Гриневич.

За його словами, найбільше доплат отримали бюджети Ярмолинецької селищної територіальної громади (27 мільйонів 700 тисяч гривень) та Меджибізької селищної територіальної громади (5 мільйонів 400 тисяч гривень). Від одного до півтора мільйона гривень спрямували на поповнення бюджетів Летичівської, Новоушицької, Вовковинецької, Віньковецької селищних територіальних громад, а також Деражнянської міської.

«Розподіл здійснено з урахуванням змін, внесених до формули розрахунку додаткової дотації з метою компенсації місцевим бюджетам реверсної дотації за жовтень-грудень цього року, втрат «військового» ПДФО у жовтні-листопаді 2023 року та недонадходжень ПДФО (без надходжень «військового» ПДФО) за цей же період, порівняно з аналогічним періодом 2022 року», – пояснив Юрій Гриневич.

Консультант додав, що протягом 2023 року з урахуванням цього розподілу громади Хмельниччини отримали 134 мільйони 600 тисяч гривень додаткової дотації з 24 мільярдів гривень, затверджених у держбюджеті.

родаж права оренди трьох земельних ділянок у Хмельницькому: міськрада може отримати мільйон

To Top