Суспільство

У період новорічних свят на Закарпатті посилять заходи безпеки

У період новорічних свят на Закарпатті посилять заходи безпеки. За охороною публічного порядку й безпекою у сфері дорожнього руху стежитимуть правоохоронці.

«Будуть додатково створені автопатрулі, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху і патрулюватимуть як на основних магістралях, так і між населеними пунктами на території області», – відзначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Олександр Приходько.

За його словами, кількість піших та автопатрулів збільшать на 10-20%, тому краян закликають дотримуватися правил дорожнього руху, не вживати алкогольних напоїв під час керування транспортними засобами.

Спікер також нагадав, що в країні діють обмеження на продаж та використання піротехнічних засобів. Порушникам може загрожувати адміністративна чи навіть кримінальна відповідальність.

На брифінгу йшлося і про стан аварійності на автошляхах області. Так, від початку року закарпатські поліцейські зареєстрували 3 261 дорожньо-транспортну пригоду, 437 з них – з постраждалими.

161 аварія сталася за участю дітей. У 99 випадках неповнолітні зазнали травм. Тілесні ушкодження різного ступеня важкості внаслідок ДТП отримали 509 осіб.

«Основними причинами вчинення дорожньо-транспортних пригод є насамперед перевищення безпечної швидкості руху (255 випадків), неналежне виконання правил маневрування (63 випадки), недотримання дистанції (33 випадки) та керування транспортним засобом у нетверезому стані (18 випадків)», – зауважив Олександр Приходько.

Крім цього, з початку року працівники поліції в області виявили та задокументували 3 758 фактів керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Ці показники в порівнянні з минулими роками зросли. За результатами розгляду в 1 786 справах на порушників наклали штрафи на суму понад 38 млн грн.

Також начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Закарпатській області Олександр Приходько зауважив, що від початку року за порушення правил дорожнього руху співробітники поліції притягнули до відповідальності 2 331 пішохода та 275 велосипедистів.


« повернутися

To Top